Гостиница "Парус"

Все про місто...
Аватар користувача
Artemiy
Admin
Повідомлень: 1515
З нами з: Нед жовтня 29, 2006 5:49 pm
Звідки: Днепр
Контактна інформація:

Гостиница "Парус"

Повідомлення Artemiy »

Зображення

Гостиничный комплекс "Парус" располагается в центре Днепропетровска на берегу Днепра. Строительство начато в 1977 году, законсервировано в 1988 году. Общая площадь – 40 тыс. 808 кв. м, площадь земельного участка – 6,376 га. Гостиничный комплекс включает 28-этажное здание и двух-, трехэтажные пристройки. Согласно проекту, высотная часть комплекса отведена под отель на 996 мест.

В следующем году начнется масштабная реконструкция гостниницы под Многофункциональный комплекс:

Зображення
Аватар користувача
tov_tob
Moderator
Повідомлень: 1877
З нами з: Сер листопада 01, 2006 11:34 am
Звідки: Город на трех холмах
Контактна інформація:

Повідомлення tov_tob »

А еще там должен был быть канал из Днепра под гостиницу :)

А что, его уже в следующем году начнут реконструировать? Я считал, что позже.. :oops:
Здесь могла быть моя подпись...
Аватар користувача
Artemiy
Admin
Повідомлень: 1515
З нами з: Нед жовтня 29, 2006 5:49 pm
Звідки: Днепр
Контактна інформація:

Повідомлення Artemiy »

tov_tob писав:А что, его уже в следующем году начнут реконструировать? Я считал, что позже.. :oops:
В следуюшем году начнется 1-й этап строительства - реконструкция самого здания "Паруса", потом строительство новых обьектов. Все это будет строиться 5-6 лет. Кстати на территории будущего комплекса находятся грузовой порт, пассажирский порт, а также завод "Олейна". Теперь образно можно представить масштабы строительства...
Аватар користувача
Artemiy
Admin
Повідомлень: 1515
З нами з: Нед жовтня 29, 2006 5:49 pm
Звідки: Днепр
Контактна інформація:

Повідомлення Artemiy »

Власник готелю «Парус» надав заявку на забудову лише в межах майнового комплексу готелю

Органи влади наразі розпочали розгляд заявки на розміщення об’єктів забудови на місці дніпропетровського готелю «Парус»: як передбачено заявкою власників готелю, будівництво вестиметься лише в межах майнового комплексу готелю. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомила в.о. начальника Головного архітектурно-планувального управління Дніпропетровської міськради (ГлавАПУ) Юлія Саенко.
«Концепція будівництва ділового центру, яку презентували власники готелю, передбачає забудову декількох кварталів міста: від річпорту майже до пр. Карла Маркса. Розробка такої концепції — це показ того, як може виглядати цей район міста у майбутньому», — говорить Юлія Саенко.

Розробка подібних концепцій (комплексний підхід до забудови територій) є необхідною умовою навіть, якщо компанія-забудовник має намір побудувати лише один будинок.

Фактично ж, за словами Юлії Саенко, наразі мова йде лише про будівництво, що вестиметься на території, що належить компанії «Ромбус-Приват». Згідно заявці, поданій на розгляд органів влади, реконструкція готелю «Парус», не передбачає знесення будь-яких промислових об’єктів. Наразі заявка власників готелю має пройти значний за часом узгоджувальний процес, після чого питання про розміщення об’єктів на території «Парусу» буде винесено на сесію міськради.

Як повідомляв раніше заступник міського голови Дніпропетровська Олександр Афанасьєв, реконструкція найвідомішого дніпропетровського довгобуду — готелю «Парус» — передбачає перенесення розташованих поблизу промислових об’єктів (об’єктів «Укррічфлоту», підприємств «Дніпромлин» та Дніпропетровський олійноекстракційний завод). Припущення щодо подібних намірів власників готелю «Парус» висловлювались і раніше у ЗМІ.

Заяви щодо можливого переносу промислових підприємств не знайшли підтримки у їх власників, тим більше, що за припущенням деяких експертів, мова може йти не про викуп території цих підприємств, а про використання рейдерських схем по їх захопленню. Згідно із заявами власників «Дніпропетровського олійноекстракційного заводу», з 2006 року активізувались рейдерські атаки на підприємство. Рейдерські атаки на ДОЕЗ одночасно з оприлюдненням концепції реконструкції готелю «Парус» дали журналістам та експертам привід заговорити про те, що ці дві події мають єдиний корінь.

Попри те, як наполягають представники органів влади, наразі про знесення промислової зони мова не йде. І офіційних пропозицій щодо розширення меж «Парусу» від власників готелю не надходило.

http://gorod.dp.ua/
Аватар користувача
tov_tob
Moderator
Повідомлень: 1877
З нами з: Сер листопада 01, 2006 11:34 am
Звідки: Город на трех холмах
Контактна інформація:

Повідомлення tov_tob »

Отвечаю сюда: проект реконструкции нравится. :)
Здесь могла быть моя подпись...
Илюха
Прораб
Повідомлень: 77
З нами з: П'ят листопада 03, 2006 2:13 pm
Звідки: Днепр
Контактна інформація:

Повідомлення Илюха »

Мне тоже нравиться проэкт, а точнее сама высотка, а всё остальное моглиб и лучше спроэктировать!Я имею ввиду то что ниже изображено!
Зображення
Но может быть в готовом виде будет смотреться лучше, но как ребята говорили на других форумах, лучше их зделать разными по высоте, а то стоят 6 зданий и каждых три одинаковые, а высотка руль!

Кстати с канализацией у них проблем не должно быть, можно трубу прям в Днепр вывести! :lol:
Аватар користувача
Artemiy
Admin
Повідомлень: 1515
З нами з: Нед жовтня 29, 2006 5:49 pm
Звідки: Днепр
Контактна інформація:

Повідомлення Artemiy »

а в каком состоянии само здание паруса? кто был внутри?
Аватар користувача
tov_tob
Moderator
Повідомлень: 1877
З нами з: Сер листопада 01, 2006 11:34 am
Звідки: Город на трех холмах
Контактна інформація:

Повідомлення tov_tob »

Я был внутри лет 10 назад. На вид здание в хорошем состоянии. Как на самом деле - а кто его знает...
Здесь могла быть моя подпись...
Аватар користувача
Artemiy
Admin
Повідомлень: 1515
З нами з: Нед жовтня 29, 2006 5:49 pm
Звідки: Днепр
Контактна інформація:

Повідомлення Artemiy »

а как ты туда попал?
Аватар користувача
tov_tob
Moderator
Повідомлень: 1877
З нами з: Сер листопада 01, 2006 11:34 am
Звідки: Город на трех холмах
Контактна інформація:

Повідомлення tov_tob »

Тогда была очень холодная зима и Днепр классно промерз.
С другом по льду забор обошли.
Здесь могла быть моя подпись...
Аватар користувача
Artemiy
Admin
Повідомлень: 1515
З нами з: Нед жовтня 29, 2006 5:49 pm
Звідки: Днепр
Контактна інформація:

Повідомлення Artemiy »

:) интересно, а сейчас это сделать реально?
Аватар користувача
tov_tob
Moderator
Повідомлень: 1877
З нами з: Сер листопада 01, 2006 11:34 am
Звідки: Город на трех холмах
Контактна інформація:

Повідомлення tov_tob »

Сейчас там собаки есть и сторожа больше бдят.
Здесь могла быть моя подпись...
Аватар користувача
Artemiy
Admin
Повідомлень: 1515
З нами з: Нед жовтня 29, 2006 5:49 pm
Звідки: Днепр
Контактна інформація:

Повідомлення Artemiy »

значит есть что сторожить, раз бдят..
Аватар користувача
tov_tob
Moderator
Повідомлень: 1877
З нами з: Сер листопада 01, 2006 11:34 am
Звідки: Город на трех холмах
Контактна інформація:

Повідомлення tov_tob »

Канешна. Там сейчас какие-то фуры стоят. Раньше их не было.
Здесь могла быть моя подпись...
Аватар користувача
madv@d
Нач. Метростроя
Повідомлень: 425
З нами з: Чет лютого 01, 2007 10:17 pm
Звідки: Днепр-родимый

Повідомлення madv@d »

tov_tob писав:Канешна. Там сейчас какие-то фуры стоят. Раньше их не было.
Значица скоро пойдут подготовительные работы здания к реконструкции, там они должны быть серьезными, т. к. износ металлических конструкций (наверное имеется в виду арматура) составляет 1% в год, итого с 1989 года 18% :idea: :roll:
the friend in need is the friend indeed
Відповісти