Матеріали для будівництва та облаштування альтанки
02 жовтня 2018, 11:38

При вирішенні побудувати альтанку на своїй ділянці важливо визначитися з конструкцією і матеріалами для її зведення. Це можуть бути різноманітні рішення, виконані з дерева, металу, пластику, каменю, цегли або кованих елементів. Тут все залежить від смаку, побажань і дизайнерських переваг. Але в гонитві за вишуканістю не можна забувати про комфорт тих, хто буде користуватися альтанкою. Необхідно заздалегідь закласти в проект «м'які вікна», які захистять від негараздів і зроблять споруду улюбленим місцем відпочинку.

Матеріали для будівництва та облаштування альтанки

Особливості м'яких вікон

Основне призначення цих вікон або так званих ПВХ штор - захист відкритих будівель від дощової або вітряної погоди, шуму і комах. Погодьтеся, адже дуже неприємно сидіти в альтанці, коли тебе і твоїх близьких людей атакують комахи або заливає дощ. Саме ПВХ штори для альтанок з легкістю вирішують цю проблему. До того ж вони не тільки захищають, але і підкреслюють особливості споруди завдяки їх прозорості.

Використання таких вікон дає можливість відпочивати в альтанці практично цілий рік. Вони зберігають тепло, завдяки чому можна встановити обігрівач і швидко обігріти приміщення до комфортної температури. Якщо Ви навіть не будете користуватися альтанкою в зимовий період, то ПВХ вікна відмінно захистять меблі та оздоблення приміщення від впливу снігу.

ПВХ штори для альтанки захистять від дощу та снігу

Серед інших переваг ПВХ штор можна відзначити:

  1. 1. можливість швидкого зняття за необхідності;
  2. 2. за прозорістю ПВХ плівка майже не поступається склу;
  3. 3. екологічна безпека вікон;
  4. 4. ПВХ полотно неможливо розбити, завдяки чому гарантується безпека дітей;
  5. 5. висока міцність, плівку практично неможливо розірвати;
  6. 6. зручність догляду - очистити плівку від забруднень можна за допомогою звичайної води або мильного розчину;
  7. 7. простота монтажу - всі операції з установки м'яких вікон цілком можна виконати самостійно;
  8. 8. доступність цін - ПВХ полотно обійдеться на порядок дешевше скління альтанки.

Вибір основного матеріалу

М'які вікна здатні «облагородити» альтанку з будь-якого матеріалу. Найбільш універсальним рішенням в цьому випадку є деревина. Вона виділяється доступною вартістю, відсутністю проблем в обробці і високими естетичними якостями. Завдяки цьому з цього матеріалу можна звести привабливу альтанку навіть без залучення фахівців.

Використання деревини при будівництві альтанки

Складніші справи з матеріалами, такими як метал, камінь або ковані елементи. Тут потрібне використання спеціального обладнання, знань і навичок. Але за наявності зварювального агрегату і умілих рук цілком можна спорудити альтанку і з металу. Для створення вишуканого стилю відмінно підійдуть ковані елементи. Їх можна придбати або спорудити за наявності кузні.

Для будівництва споруди з цегли потрібно буде подбати про створення фундаменту. Без нього будова не простоїть довго. В якості фундаменту можна використовувати монолітну або стрічкову основу. Внутрішню частину можна оформити натуральним або декоративним каменем. Покрівлю рекомендується виконати з м'якої кумаронової плитки або керамочерепиці.

Джерело: https://pvh-shtory.com.ua