Міні мийка "Керхер" - все, що вам потрібно
06 вересня 2019, 22:45

Ось і перші осінні дні! Закінчуються роботи у містах, добігає кінця відпочинок на відкритих терасах, пора збирати інвентар і розміщувати на зберігання садові меблі, консервувати на зиму басейн і наводити порядок на території навколо будинку. Хтось скаже: «Дєлов-то! Помити, висушити, прибрати». А ви впевнені, що стадія «помити» пройде гладко?

Що вимагає чистоти і як її досягти

Гарний господар тримає в чистоті не тільки простір усередині будинку, а й навколо нього. Паркани, садові доріжки, навіси, фасади житла і будівель, тераси - все вимагає догляду і своєчасного «миття». При цьому всім відома комбінація «шланг плюс водопровід», найчастіше, підводить дбайливого домовласника - то тиск води в мережі низький, то якість очищення залишає бажати кращого.

Тому - хтось через невдалий досвід, хтось за порадою «бувалих» дачників - приходить до простого висновку: краще, що було придумано для наведення чистоти у дворі - це міні мийка. Ось власники авто давно вже розібралися, що агрегат, який здатний підвищити насосом тиск до 160 бар і подавати воду через сопло малого перетину - відмінне пристосування, що дає потужний ефект, що очищає. Чистота будь-якого транспортного засобу - автомобіль, скутер, велосипед - забезпечена.

Отже, якщо ви - дачник, автомобіліст або просто людина, яка любить чистоту, порядок і затишок, то вам просто необхідна мiнi мийка! Залишилося вирішити, яка саме.

«Керхер» означає «кращий»

Правильніше сказати унікальний і єдиний. Якщо ви завели розмову про покупку міні мийки, то ваш співрозмовник з імовірністю 99% скаже: «А, «Керхер»...». Звичайно, існують і інші виробники подібних пристроїв, але продукція компанії «Керхер» незмінно виявляється лідером за всіма характеристиками своїх моделей.

Якість «Керхер» - це:

 

  • - Постійне вдосконалення технології мийки під високим тиском;
  • - Запатентовані сопла «Керхер» для різних моделей, що забезпечують інтенсивність і ефективність процесу;
  • - Відповідність найсуворішим стандартам промислового виробництва, що гарантує техніці «Керхер» високу надійність;
  • - Постійний моніторинг запитів споживачів, що забезпечує впровадження нових моделей, здатних функціонувати в режимах від HARD до SOFT;
  • - Використання різних насадок, варіацій класів продуктивності;
  • - Випуск агрегатів працюють від акумуляторів.

 

Що робить кожен з нас, відчуваючи потребу переконатися в якості і надійності? Запитує тих, у кого вже є така техніка. Запитайте знайомих, почитайте відгуки, і ви переконаєтеся - продукція компанії «Керхер» зробить ваше життя простіше, заощадить час і фінанси, не підведе в будь-якій ситуації.

Зробіть вибір на користь «Керхер»!