Оновлені дані на 17.10.21

Роботи по будівництву метро тривають під землею на шахтному стволі 15-біс, 13 та на підземній частині станції Театральна.

За останній тиждень на цих об’єктах відбулися наступні зміни (більш детально за посиланнями на сторінки об’єктів):

Станція Театральна. Буропідривним способом розробляється платформена частина станції. За сім днів тут було пройдено ліву і праву калоту на 20 і 19 метрів відповідно:

Свіжий відеоогляд станції Театральна та тунелів 1-го стволу:

Шахтний ствол 13. Як і планувалося, тут проходить по два вибухи на тиждень, що прискорило темп проходки двох метрів на тиждень. Наразі пройдено 36 з 52 метрів, це 69%:

Шахтний ствол 15-біс. Буропідривним способом ведеться проходка перегінних тунелів, прогрес за останній тиждень:

  • 1-й тунель (правий) у бік ст. Музейна: +13 метрів (195 від вісі ствола); у бік ст. Центральна: +15 метрів (200 від вісі ствола);
  • 2-й тунель (лівий) у бік ст. Музейна: +15 метрів (207 від вісі ствола); у бік ст. Центральна: +10 (185 від вісі ствола)

Слайди динаміки прогресу на стволі 15-біс:

Загальний вигляд ділянки станом на 17 жовтня 2021 року:

Анімаційна схема прогресу всієї ділянки:

Нещодавно був заснований новий Telegram-канал, де публікуються інсайди, прямі репортажі з тунелів та інша цікава інформація про будівництво и роботу Дніпровського метро:

t.me/metrodp

Web-версія каналу:

t.me/s/metrodp

2 Replies to “Оновлені дані на 17.10.21”

  1. Дякуємо, Артеме! Слідкуємо за будівництвом. Це дуже важливо. Хотілося би, щоб пришвидшилися темпи та була подолана бюрократично чиновнича тяганина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *