Metro Dnipro
879 subscribers
271 photos
38 videos
85 links
Канал про будівництво і роботу Дніпровського метро.

Автор - Артем Костюк

youtube.com/artkostyuk - YouTube-канал

metro.dp.ua/build - сайт будівництва метро

facebook.com/metrodp - паблік у фейсбуці

t.me/dniprohistory - мій Телеграм-канал
Download Telegram
Змонтував відеоогляд вчорашнього благодійного концерту на Вокзальній, де виступав гурт Друга Ріка. Класний був концерт!

https://youtu.be/WOKUjNe3dY8

Організатори концерту проводять збір коштів на придбання карети швидкої допомоги для територіальної оборони Дніпра. Якщо є можливість, ви також можете задонатити за реквізитами нижче:

Установа банку - ПриватБанк
МФО банку - 305299
Отримувач платежу - ГЕФТЕР ВАДИМ ЯКОВЛЕВИЧ
IBAN - UA183052990000026200901708475
Рахунок отримувача - 26200901708475
Валюта картки - UAH
РНОКПП отримувача - 2417713377

Призначення платежу - На карету швидкої допомоги для Окремої бригади ТрО м. Дніпро.
Буквально за тиждень до початку війни ми з Павлом Авдокушиним два повні дні присвятили обходу всього метробуду. Павло тоді встиг опублікувати першу частину огляду, але через те, що у відео було багато аерозйомки з дрону, з початком війни він те відео закрив.

І ось, через три місяці Павло знову опублікував першу частину огляду, але без аерозйомки. Він вже монтує інші частини з оглядом інших об'єктів, тому найближчим часом ми зможемо побачити, яка обстановка була на будівництві за тиждень до тимчасової зупинки. І яка кількість виробок по суті є на даний момент.

16 лютого...

Почнемо з стволу 16-біс і вестибюля Музейної. Нагадаю, через цей ствол будується підземна частина станції Музейна та тунелі за станцією для обороту поїздів. У той день роботи на об'єкті три дні як не велися: це була вже третя зупинка на цьому об'єкті, пов'язана з узгодженням проектної документації - узгодження не встигає за темпом.

https://youtu.be/Cxo5PfrZufQ

Ну а фоторепортаж, який я тоді вів на цьому каналі прямо з забоїв, ви можете згадати, перейшовши у той день.

.
Четверта частина огляду будівництва метро від Павла Авдокушина, який ми знімали 17 лютого. Там він оглядає тунелі ділянок стволів 1 та 11, описує процес монтажа постійного кріплення:

https://youtu.be/Mw-m3FiW4sg

До речі, за місяць до війни я аж три рази був на ділянці 1-го ствола і як завжди знімав для вас відео. Не хочу, щоб воно пилилося, згодом я теж його опублікую.
Заключна частина огляду метробуду від Павла Авдокушина. Ствол 13. Як на мене це наймокріше місце на метробуді і це добре видно у відео. Всі горизонтальні виробки цієї ділянки були пройдені за два місяці з грудня по лютий, а це близько пів кілометра тунелів.

17 лютого...

https://youtu.be/9FU8I6hO1OM
На концерті гурту "Друга Ріка", що відбувся на станції Вокзальна дніпровського метро за підтримки Культурної столиці та BeZVIZ Festival, зібрали необхідну суму для придбання карети швидкої допомоги для 128-ї окремої бригади ТрО м. Дніпро. Вже навіть придбали машину і передали військовим. Дякуємо всім, хто долучився!

https://t.me/kustdnepr/2578
Дніпровський метрополітен вже вкотре надає майданчик для благодійних заходів – цього разу на станції метро Вокзальна, за сприяння Департаменту Гуманітарної політики, BeZVIZ Festival, а також Культурної столиці буде виступати гурт Танок на майдані Конґо.

10 червня, 18:00, вхід вільний.

https://metro.dp.ua/news/anons-blagodijnogo-konczertu-gurtu-tnmk-u-dniprovskomu-metro/
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
ТНМК у метро Дніпра саме зараз!
Сьогодні було так круто, що хочеться закидати канал відосами. Але не буду дуже нав'язливим - побачите все вже в ютубі
Такі листівки видавали кожному на благодійному концерті ТНМК. В них є інформація, куди донатити на карету швидкої допомоги для ОК Схід. Сбір коштів триває
Мій відеозвіт з концерту ТНМК:

https://youtu.be/zdAqFRSTvCU

Також невеликий фотозвіт і новина є на сайті метро.
Вперше у дніпровському метро - дитяча циркова вистава "Циркова Імпреза". На вас чекають кращі циркові номери від Дніпровського Державного Цирку.

Захід відбувається за підтримки Департаменту гуманітарної політики ДМР в рамках програми "Культурна столиця".

18 червня, 16:00, станція метро Вокзальна. Вхід вільний.