Metro Dnipro
876 subscribers
349 photos
55 videos
120 links
Канал про будівництво і роботу Дніпровського метро.

Автор - Артем Костюк

youtube.com/artkostyuk - YouTube-канал

metro.dp.ua - сайт метро

facebook.com/metrodp - паблік у фейсбуці

t.me/dniprohistory - мій Телеграм-канал
Download Telegram
До речі, вчора на Вокзальній Третя штурмова Бригада знімала новий випуск "Двіжу". Професійні військові відповідали на питання підписників свого каналу, а також в дружній атмосфері і з гумором спілкувалися з цивільними, які прийшли на захід.

Доволі цікавий формат, можете подивитися попередній випуск (взагалі у них майже всі відео захоплюючі). Чекаємо, поки змонтують новий!
Станція Металургів. Давно тут не було стільки людей. Зараз тут "Stand-up в укритті".

Ось і сходи, які ведуть внікуди, знадобилися 😏

Тут, до речі, нове світлодіодне освітлення - приємно знаходитися на цій станції
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Вокзальна. Фінальний концерт. Гурт KOLABA
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Гурт з назвою NAZVA 🤷‍♂

Дуже цікава музика. Той хлопець, що на передньому плані - зі Львова (грав на клавішах, ударних і навіть на контрабасі), другий з Горлівки.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Настя Гонцул.

Молоді і талановиті хлопці і дівчата. Дівчині праворуч на вигляд років дев'ятнадцять і вона крута бас-гітаристка. Даша ☺️
Минулої п'ятниці метрополітен прийняв, мабуть, наймасштабніший захід за останній час. Події відбувалися на чотирьох станціях.

За посиланням більше фотографій

https://metro.dp.ua/news/u-dniprovskomu-metro-vidsvyatkuvaly-den-molodi/
Шановні колеги та мешканці міста!

24 серпня є і завжди буде символічним і надзвичайно важливим днем для українців у всьому світі, навіть попри щохвилинне зухвале намагання ворога зламати наш дух та знищити нас фізично. З 2014 року цей день набув ще більшої знаковості, адже волю, свободу і незалежність нам доводиться виборювати зі зброєю в руках.

Сьогодні, коли наша держава продовжує стояти незламно і рухатися вперед, ми, колектив Дніпровського метрополітену, бажаємо кожному з вас, нашим невтомним працівникам, а також всім мешканцям нашого міста, міцного здоров’я, невпинної енергії та нескінченного оптимізму.

Нехай наше об’єднане прагнення до прогресу та розвитку сприяє процвітанню нашої рідної України. Нехай День Незалежності нагадує нам про нашу силу та гідність, а також про те, що Велика Перемога завжди починається з нашого внутрішнього переконання.

З Днем Незалежності вас! Тримаймося і перемагаймо, бо ми того варті!

З повагою,

Директор технічний (Головний інженер)

Шевченко Тарас Станіславович
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Дніпровський метрополітен терміново прийме на роботу машиністів електропоїзда

Шукаємо фахівців на рідкісну професію – машиніст електропоїзда метрополітену. Серед основних завдань: керування електропоїздом, перевезення пасажирів, забезпечуючи їх комфортною та безпечною поїздкою. Також машиніст буде приймати та здавати рухомий склад як на лінії метрополітену, так і в електродепо. Вміти виходити з нештатних ситуацій, що виникають на лінії та на рухомому складі. Забезпечувати чітке виконання графіку руху поїздів, дотримуватись правил охорони праці та пожежної безпеки на підприємстві.

Робота в денний, вечірній та ранковий час, тривалість робочої зміни не більше 8 годин. Пропонуємо заробітну плату від 15 до 25 тис. грн. залежно від класу машиніста та вислуги років, основну та додаткову оплачувану відпустку, безоплатне медичне страхування.

Звертатись: вул. Курчатова, 8, відділ кадрів, Коляда Вячеслав Володимирович, тел.: 756-73-24. Заступник начальника електродепо – Леонов Сергій Васильович, тел.: 067-563-91-16