Соціальні гарантії, стабільна зарплатня та професійні перспективи: Дніпровський метрополітен запрошує на роботу
19 серпня 2018, 17:29

У комунальному підприємстві «Дніпровський метрополітен» наразі є понад 50 вакансій для кваліфікованих та молодих фахівців. У зв’язку з будівництвом трьох нових станцій метро на підприємстві планують відкрити ще близько 250 робочих місць. Зокрема, метрополітен потребує інженерів, технологів, конструкторів, машиністів, слюсарів, токарів, фахівців у службу руху тощо.

 

«Запрошуємо спеціалістів, молодих фахівців на роботу до нашого комунального підприємства. Зі свого боку обіцяємо дотримання всіх законодавчих норм згідно з Кодексом законів про працю, соціальних гарантій щодо праці та стабільну виплату заробітної плати. За останні три роки зарплата на підприємстві зросла утричі. Зараз її середній розмір – понад 9 тис. грн. До кінця року планується збільшення зарплатні до 15%», – сказав під час виїзної прес-конференції 10 серпня директор КП «Дніпровський метрополітен» Андрій Ліпьошкін.

Посадовець також зазначив: на підприємстві працює технічна школа для робітників. Там вони проходять підготовку, атестацію та підвищують свою кваліфікацію. Тож комунальне підприємство готове приймати молодих фахівців після профільних технікумів та закладів вищої освіти і навчати практичних навичок. Термін навчання залежить від спеціальності. Він може коливатися від 3-4 місяців до максимум 2 років – саме стільки потрібно, щоб підготувати машиніста електропоїзда.

«Тому у зв’язку з будівництвом трьох нових станцій метро ми вже зараз готові брати фахівців на роботу», – додав Андрій Ліпьошкін.

Підприємство «Дніпровський метрополітен» знаходиться за адресою:вул. Курчатова, 8.

Прес-центр Дніпровської міської ради

 

Comments 

 
0 #2 canadian pharmacy 26.06.2019, 02:36
Thanks a lot for sharing this with all of us you really know what you are talking about!
Bookmarked. Kindly additionally discuss with my site =).
We could have a link alternate contract between us

My web blog - canadian pharmacy: http://canadianpharmacyies.com/
Цитувати
 
 
+6 #1 Сергей 05.10.2018, 20:08
:lol: забыли указать что в выплате зарплаты новоприбывшим не платят надбавку 3 мес. Из-за чего зп намного меньше.Так-же эту надбавку ваши руководители как хотят так и распределяют между теми кто с ними в отличных отношениях. Ещё в вашей структуре нет свобода слова, за каждое сказанное слово которое руководство посчитает не нужным, лишним, неуместным, или банальная попытка отстоять свою позицию. Сразу влияет на заплату. После этого в вашем метро и работать не хочется. :-|
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити