Встречи Off-Line

Все, що відноситься до метро у Дніпрі
RenyaVostok
Заглянувший
Повідомлень: 13
З нами з: Суб листопада 12, 2022 3:52 pm

Re: Встречи Off-Line

Повідомлення RenyaVostok »

Рассматриваю возможность моей поездки в Днепр в ближайшие недели. Никто бы не хотел пофотографироваться в метро и посетить различные объекты, связанные с метром?
Аватар користувача
sober607
Moderator
Повідомлень: 635
З нами з: Вів грудня 26, 2006 3:37 pm

Re: Встречи Off-Line

Повідомлення sober607 »

Думаю що фотографування у воєнний час, такого обьєкту, може мати небажані наслідки для вас.

А також зацікавлення будь якими обєктами окрім станцій, теж може мати небажані наслідки.

Просто прокататись по станціях - гарна ідея.
RenyaVostok
Заглянувший
Повідомлень: 13
З нами з: Суб листопада 12, 2022 3:52 pm

Re: Встречи Off-Line

Повідомлення RenyaVostok »

Ні, мені треба саме фотографувати, бо з останньої поїздки в мене зовсім не лишилось фотографій. Тим паче, що ніде не заборонено фотографувати метрополітен у воєнний час. Я достатньо поступився своїми інтересами тоді, коли у минулий раз на мене волала якась дуркувата бабця, що сидить біля ескалаторів. Зараз я вже вчений)
Тобто, говорите, що все ж не проти прогулянки? Якщо можна, то краще перейти в Телеграм.
RenyaVostok
Заглянувший
Повідомлень: 13
З нами з: Суб листопада 12, 2022 3:52 pm

Re: Встречи Off-Line

Повідомлення RenyaVostok »

Я відразу врахував цей факт та спеціально вичитав купу статей та матеріалу, та ніде не написано щось про зйомку в метрополітені, тому хай далі думають, що метро це щось неймовірно таємне та стратегічне. Вони так думали й до війни :)
RenyaVostok
Заглянувший
Повідомлень: 13
З нами з: Суб листопада 12, 2022 3:52 pm

Re: Встречи Off-Line

Повідомлення RenyaVostok »

Не знаю, есть ли смысл писать, но завтра, примерно в шесть или пол седьмого утра, я буду в Днепре. Если вы вдруг решите присоединиться ко мне, то обязательно отпишитесь здесь и напишите, как с вами можно связаться вне форума (лучше всего Телеграм).
Аватар користувача
sober607
Moderator
Повідомлень: 635
З нами з: Вів грудня 26, 2006 3:37 pm

Re: Встречи Off-Line

Повідомлення sober607 »

Вибачайте, не міг в вихідних
RenyaVostok
Заглянувший
Повідомлень: 13
З нами з: Суб листопада 12, 2022 3:52 pm

Re: Встречи Off-Line

Повідомлення RenyaVostok »

Дурна, що сидить на Металургів знов взялася за своє. Чому вона досі там працює?
Відповісти