Заказчик строительства метро

Будівництво та подальші перспективи
Відповісти
Аватар користувача
Artemiy
Admin
Повідомлень: 1515
З нами з: Нед жовтня 29, 2006 5:49 pm
Звідки: Днепр
Контактна інформація:

Заказчик строительства метро

Повідомлення Artemiy »

Сейчас происходит обсуждение вопроса относительно передачи функции заказчика строительства от Днепропетровской облгосадминистрации в городской совет Днепропетровска (по примеру Киева и Харькова).
Что вы об этом думаете?
Аватар користувача
madv@d
Нач. Метростроя
Повідомлень: 425
З нами з: Чет лютого 01, 2007 10:17 pm
Звідки: Днепр-родимый

Повідомлення madv@d »

Ну, если пример Киева и Харькова положительный, то я за!!! :wink:
the friend in need is the friend indeed
Аватар користувача
tov_tob
Moderator
Повідомлень: 1877
З нами з: Сер листопада 01, 2006 11:34 am
Звідки: Город на трех холмах
Контактна інформація:

Повідомлення tov_tob »

Некоторые интересные факты:

У зв'язку з прийняттям постанови Уряду від 02.10.2003 № 1549*, замовником з будівництва та реконструкції Дніпропетровського метрополітену визначено Дніпропетровську облдержадміністрацію. У результаті зміни замовника питання передачі незавершеного будівництва першої черги метрополітену в м. Дніпропетровську досі не вирішено.

*Постанова Кабінету Міністрів України від 02.10.2003 № 1549 "Про замовника з будівництва та реконструкції Дніпропетровського метрополітену".

Через відсутність у ДП "Дніпропетровський метрополітен" власних коштів на утримання незавершеного будівництва та згідно з роз'ясненнями Держбуду*, Мінтрансзв'язку неодноразово зверталося до Уряду щодо надання доручення Дніпропетровській облдержадміністрації прискорити прийняття на баланс незавершене будівництво першої черги Дніпропетровського метрополітену. Проте, це будівництво, вартістю 148 млн. грн., Дніпропетровською облдержадміністрацією досі не прийнято. Протягом двох років вона не виконує в повному обсязі функції замовника з будівництва та реконструкції Дніпропетровського метрополітену.

*Лист Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 27.11.2001 № 8/4-565.
Здесь могла быть моя подпись...
Аватар користувача
Artemiy
Admin
Повідомлень: 1515
З нами з: Нед жовтня 29, 2006 5:49 pm
Звідки: Днепр
Контактна інформація:

Повідомлення Artemiy »

чтото я пока не узреваю движения.. или не все так сразу?
alexxxxx
Нач. Метростроя
Повідомлень: 202
З нами з: Сер вересня 03, 2008 8:19 pm

Re:

Повідомлення alexxxxx »

madv@d писав:Ну, если пример Киева и Харькова положительный, то я за!!! :wink:
я всеми конечностями против, так как "ГОЛОВА" ИИК крышует маршрутки.
Відповісти