Вашему вниманию публикации, посвященные 20-летнему юбилею Днепропетровского метрополитенаФільм: 20 років Дніпропетровському метрополітену
09 лютого 2018, 13:38


До вашої уваги документальний фільм, знятий до 20-річного ювілею Дніпровського метро.

 

Детальніше...
 
Директор КП "Дніпропетровський метрополітен" вітає з ювілеєм
29 грудня 2015, 05:00

29 грудня 2015 року виповнюється двадцять років з дня пуску першої черги Дніпропетровського метрополітену. Початок функціонування метрополітену у нашому місті став важливою віхою у розвитку інфраструктури Дніпропетровська. Колектив підприємства і мешканці міста чекають на продовження розвитку сучасної транспортної артерії.

Збудований у складних геологічних умовах та у зв’язку із недостатнім фінансуванням, метрополітен неодноразово зазнавав труднощів в експлуатації. Завдяки кваліфікованому трудовому колективу Дніпропетровський метрополітен став зразком надійності, безпеки перевезень і культури обслуговування пасажирів.

Щиро вдячний вам, метрополітенівці, за вашу працю та професіоналізм, за те, що вірите в краще майбутнє та процвітання нашого підприємства.

Від щирого серця вітаю всіх працівників та ветеранів Дніпропетровського метрополітену!

Бажаю добра, здоров’я, великого людського щастя, злагоди вам та вашим сім′ям, успіхів у виконанні важливих та відповідальних завдань щодо зміцнення економічної могутності нашої країни!

Директор комунального підприємства

«Дніпропетровський метрополітен»

В.І. Сітонін


 
20-тиріччя сумлінної праці: У Дніпропетровську вітали ветеранів і кращих працівників метрополітену
28 грудня 2015, 19:01

{jcomments on}З нагоди 20-ї річниці запуску дніпропетровського метрополітену нагороди та почесні грамоти отримали близько 30 працівників підприємства. В.о. заступника міського голови Михайло Лисенко повідомив, що вже у новому році в історії Дніпропетровського метро почнеться нова епоха. Від імені міського голови Бориса Філатова він також передав вітання колективу метрополітену.

Детальніше...
 
Дніпропетровський метрополітен - 20 років: 1995 - 2015
02 грудня 2015, 22:49

Одним з найважливіших перевізників пасажирів у сучасній міській транспортній інфраструктурі мегаполісів є метрополітен. Він має найбільші провізні спроможності, є екологічно чистим, швидкісним і комфортним, надійним та перспективним міським електротранспортом.

Перший пусковий комплекс Дніпропетровського метрополітену складається із шести станцій і електродепо. Станція «Комунарівська» - мілкого закладення, а станції «Проспект Свободи», «Заводська», «Металургів», «Метробудівників», «Вокзальна» - глибокого закладення.

Станції глибокого закладення обладнані ескалаторами по три на кожній станції, на станції «Вокзальна» - чотири.

Експлуатаційна довжина першої ділянки становить 7,1км. Траса проходить від спальних районів житлового масиву «Комунар», уздовж заводських територій промислових підприємств до району залізничного вокзалу і автовокзалу. Відстань від станції «Комунарівська» до станції «Вокзальна» пасажир проїжджає за 12 хвилин, що не під силу будь-якому іншому міському транспорту.

Читать всю статью >>