Вашему вниманию публикации, посвященные 20-летнему юбилею Днепропетровского метрополитенаФільм: 20 років Дніпропетровському метрополітену
09 лютого 2018, 13:38


До вашої уваги документальний фільм, знятий до 20-річного ювілею Дніпровського метро.

 

Детальніше...
 
20-тиріччя сумлінної праці: У Дніпропетровську вітали ветеранів і кращих працівників метрополітену
28 грудня 2015, 19:01

{jcomments on}З нагоди 20-ї річниці запуску дніпропетровського метрополітену нагороди та почесні грамоти отримали близько 30 працівників підприємства. В.о. заступника міського голови Михайло Лисенко повідомив, що вже у новому році в історії Дніпропетровського метро почнеться нова епоха. Від імені міського голови Бориса Філатова він також передав вітання колективу метрополітену.

Детальніше...
 
Дніпропетровський метрополітен - 20 років: 1995 - 2015
02 грудня 2015, 22:49

Одним з найважливіших перевізників пасажирів у сучасній міській транспортній інфраструктурі мегаполісів є метрополітен. Він має найбільші провізні спроможності, є екологічно чистим, швидкісним і комфортним, надійним та перспективним міським електротранспортом.

Перший пусковий комплекс Дніпропетровського метрополітену складається із шести станцій і електродепо. Станція «Комунарівська» - мілкого закладення, а станції «Проспект Свободи», «Заводська», «Металургів», «Метробудівників», «Вокзальна» - глибокого закладення.

Станції глибокого закладення обладнані ескалаторами по три на кожній станції, на станції «Вокзальна» - чотири.

Експлуатаційна довжина першої ділянки становить 7,1км. Траса проходить від спальних районів житлового масиву «Комунар», уздовж заводських територій промислових підприємств до району залізничного вокзалу і автовокзалу. Відстань від станції «Комунарівська» до станції «Вокзальна» пасажир проїжджає за 12 хвилин, що не під силу будь-якому іншому міському транспорту.

Читать всю статью >>