20-тиріччя сумлінної праці: У Дніпропетровську вітали ветеранів і кращих працівників метрополітену
28 грудня 2015, 19:01

З нагоди 20-ї річниці запуску дніпропетровського метрополітену нагороди та почесні грамоти отримали близько 30 працівників підприємства. В.о. заступника міського голови Михайло Лисенко повідомив, що вже у новому році в історії Дніпропетровського метро почнеться нова епоха. Від імені міського голови Бориса Філатова він також передав вітання колективу метрополітену.

«2016 рік стане новою відправною точкою. Цього року було проведено тендер. У конкурсі взяли участь 4 компанії. Найбільш цікава пропозиція була наразі від турецької компанії. За його результатами буде обрана певна компанія, яка продовжить розбудову дніпропетровського метрополітену. Роботи планують розпочати на початку нового року. Сподіваємось, що їх буде завершено протягом 4-5 років», - сказав Лисенко.

За його словами, така робота дозволить ввести в експлуатацію 3 додаткові станції – «Театральна», «Центральна» та в районі лікарні Мечникова.

«Це буде непогане продовження – що на цій круглій даті, на жаль, це 20, не 10 років, буде продовження будівництво метро. Орієнтовна сума 300 млн євро. У нас було заключено договір і є певні відносини з Міжнародним банком реконструкції та розвитку. Вони виділили певний грошовий транш», - розповів в.о. заступника мера.

Михайло Лисенко також додав, що підрядники мають отримати перші транші все у перші місяці нового року. Зазначимо, що наразі Дніпропетровський метрополітен нараховує 770 працівників. Щодня підземним транспортом користуються до 20 тис. городян.

Дніпропетровська міська рада

 

Comments 

 
0 #1 Валерий 15.02.2016, 16:06
Ребята Вы когда уже закончить строительство планируете,всех это очень интересует. :o
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити