У цей день ми вшановуємо пам’ять усіх, хто загинув у роки Другої світової війни, хто протистояв нацизму та чиї долі були зламані війною.
Це день глибокої шани, скорботи та нагадування про надзвичайно високу ціну миру.
Дніпровський метрополітен приєднується до вшанування пам’яті полеглих і висловлює щиру вдячність усім, хто боровся за свободу та майбутнє наступних поколінь.
Адміністрація КП Дніпровський метрополітен