Благодійні концерти у метро на День Міста

Вперше через війну у метрополітені одночасно проводиться така кількість заходів. Окрім концертної програми, яка відбувалася у центральному залі станції Вокзальна, цікаві події відбувалися і у вестибюлі. Тут була організована танцювальна локація, благодійний ярмарок, арт-виставки, а також дитячий флешмоб, організований центром “Штурм”.

За два дні на платформі станції Вокзальна було проведено велику кількість заходив: виступали ансамбль “Веселка”, дитячий хор COLOR MUSIC, шоу-дуети “PICK-UP” і “Монте-Карло”, Анастасія Карвелішвілі, дует “Аматерас”, вокально-інструментальний ансамбль “Юність Дніпра”. Також на станції відбулася програма Дніпровського будинку органної та камерної музики і дитяча циркова програма.

Під вечір 10 вересня відбулися концерти відомих виконавців: TVORCHI, WELLBOY, Стас Корольов, Громадянин Топінамбур. А вже у неділю завершили святкову програму гурт KAZKA.

Свято відбулося за підтримки фестивалю “БезВіз”, “Культурної столиці”, Департаменту гуманітарної політики та КП Дніпровський метрополітен, за сприяння міського голови Бориса Філатова.

У відвідувачів свята була можливість задонатити на карету швидкої допомоги воїнам 93-ї Бригади “ОК Схід”. Власне, збір ще не закрито і триватиме ще кілька днів.

До вашої уваги фотозвіт з концерту: