Для безпеки та комфорту пасажирів у дніпровському метро ремонтують вагони електропоїздів

У Дніпрі в процесі виконання ремонтних робіт на вагонах метро з метою забезпечення безпеки та комфорту пасажирів. Наразі активно працює робоча бригада, яка зосереджена на відновленні даху вагона та подальшому ремонті салону. Всі етапи цих робіт виконуються фахівцями КП «Дніпровський метрополітен» власноруч. Розпочаті в грудні 2023 року, роботи планується завершити до березня.

“У нашій команді працюють висококваліфіковані спеціалісти з різних галузей, такі як електрики, пневматики, механіки та малярі. Вони здатні виконувати широкий спектр поточних ремонтів рухомого складу. Зараз триває оновлення даху одного з вагонів, включаючи заміну старих, пошкоджених листів на нові. Планується також здійснити заміну покриття підлоги всередині вагона та провести ремонт сидінь. Крім того, наші фахівці ретельно перевіряють стан механічного та електричного обладнання. Деталі, які вже вичерпали свій ресурс, будуть замінені на нові. У роботі задіяно команду з 10 наших професіоналів”, – заявив Валентин Загоруйко, заступник начальника служби капітального ремонту КП «Дніпровський метрополітен» ДМР.

Минулого року в КП «Дніпровський метрополітен» було відремонтовано два вагони метро, і такий же обсяг робіт планується виконати і цьогоріч. Кожен з 45 вагонів дніпровського метрополітену проходить ремонт після пробігу близько 480 тис. км від останнього відновлення, що приблизно відповідає 5-7 рокам експлуатації.

Фотогалерея:

фото: dniprorada.gov.ua

Відеосюжет телеканалу ДніпроTV: