Дніпровський метрополітен у проекті “Як звучить Україна”

Відомий український композитор і продюсер Євген Філатов, який творив музику для таких виконавців як ONUKA, Христина Соловій, Злата Огнєвіч. Тепер у Євгена нова місія: пізнати алхімію звуку України. Цього разу він шукав звучання Дніпра.

Величний Дніпро став центром уваги у третьому випуску другого сезону. Місто, яке сполучає в собі промисловість та культуру, вразило авторів своєю величчю. Звуки світлофорів, шум метрополітену, класичні образи ретро-трамваю та центру гончарства переплелися з творчістю вуличних митців і музикантів, створивши унікальну гармонію, яка відтворює неповторний ритм міста. Євген Філатов привів глядачів у світ найсакральніших та атмосферних місць, які часто залишаються непоміченими мешканцями міста, розкривши Дніпро з нового, несподіваного ракурсу.

До вашої уваги повний випуск програми. Зйомки в метрополітені проводились за участі багатьох співробітників підприємства, серед яких наш машиніст Максим Босик. Він показав і розказав Євгену Філатову про нюанси своєї професії (фрагмент з метрополітеном починається з 05:11)

Також вам може бути цікаво подивитись сюжет каналу ДніпроTV про процес зйомки програми: