Диктант до Дня Конституції Дніпровському метро

28 червня, на станції метро Вокзальна у Дніпрі, відбувся захід, присвячений Дню Конституції України – традиційний Диктант. Цього року захід проводився вже вчетверте і зібрав понад 500 учасників, які виявили бажання взяти участь у популяризації української мови та перевірці своїх знань. Організатори заходу підготували цікаву програму, яка не залишила байдужими жодного з присутніх.

фото: Валерій Кравченко, видання “Наше місто”

Автором диктанту виступив Дмитро Каюк, сержант 128-ї окремої бригади Територіальної оборони ЗСУ. Темою диктанту стало рідне місто Дніпро, що додало заходу особливого патріотичного змісту. Після написання диктанту учасники мали нагоду насолодитися виступом українського рок-гурту SPIV BRATIV, який взяв участь у 12-му сезоні шоу “Голос Країни”. Музиканти співали на біс, створюючи атмосферу єдності та підтримки української культури.

фото: Валерій Кравченко, видання “Наше місто”

Найуспішніші учасники, які не припустилися жодної помилки, отримали подарунки на згадку про цей день. Цей захід вкотре підкреслив важливість знання та використання української мови в повсякденному житті, а також сприяв зміцненню патріотичного духу серед мешканців Дніпра.

фото: Валерій Кравченко, видання “Наше місто”

До вашої уваги фоторепортаж Валерія Кравченко, фоторепортера видання “Наше місто”: