Директор департаменту транспорту перевірив хід технічних робіт у метрополітені

Удень вони перевозять пасажирів, а вночі – покращують роботу метро. Працівники метрополітену працюють цілодобово, аби дніпряни їздили з комфортом. Уночі, коли з контактної рейки знімається напруга, співробітники метрополітену проводять ремонтні та технічні роботи. Вони стежать за станом тунелів, проводять технічні огляди водовідливних установок, за допомогою яких проводиться відкачування ґрунтових вод Ці установки у разі блекауту підключені до резервного живлення. 

«Щодо вологості в тунелях, то я задоволений їхнім станом, адже були часи, коли води було набагато більше. Крім цього, перевірив, як хлопці виконують необхідні ремонтні роботи на контактних рейках. Також завітав на суміщену тягово-знижувальна підстанцію, що розміщена на станції «Метробудівників». Там хлопці також проводили регламентні технічні роботи. Загалом задоволений роботою підлеглих, адже кожен робітник виконує її в повному обсязі. Подібну роботу вони проводять щоночі. Якщо ці роботи не виконувати, то збільшується ймовірність, що обладнання виходитиме з ладу і рух зупинятиметься», – зазначив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Ігор Маковцев. Він також подякував працівникам від імені Бориса Філатова за їхню якісну роботу для дніпрян.

Так званий інститут чергового по місту запрацював у Дніпрі за дорученням міського голови Бориса Філатова. Щодня профільні заступники та директори департаментів і комунальних підприємств проводять інспекції, контролюють роботу підлеглих та інформують мешканців щодо різних галузей життєдіяльності обласного центру.

Прес-служба Дніпровської міської ради