Концерт “Пісні на станції метро” на станції Дніпровського метро

У Дніпрі на ст. метро Вокзальна, благодійний фонд “Пісні, народжені в АТО” за підтримки ДніпроОДА та КП Дніпровський метрополітен організували благодійний концерт.

Серед учасників концерту були гурти «Скрябін», «Ot Vinta», «MBreeze», також заспівали Сергій Присяжний з «Мотор’ролли», Віктор Негур з «Пан Карпо», заслужений артист України Петро Чорний, учасники фестивалю «Пісні, народжені в АТО» Олександр Клец та Сергій Бойко. Відкривали і закривали концерт волонтерський хор Дніпра і військовий оркестр оперативного командування «Схід».

Усі бажаючі могли фінансово підтримати Збройні Сили України прямо на концерті або відсканувавши у Приват24 QR-код на афіші, або за реквізитами благодійного фонду “Пісні народженні в АТО”:

CHARITY ORGANIZATION «Charity fund SONGS BORN IN ATO», ЄДРПОУ 43521384, розрахунковий рахунок UA963052990000026009050020391 в АТ КБ «Приватбанк».14711:31

Організатори дякують глядачам і журналістам, а також поліцейським, рятувальникам і працівникам метрополітену за допомогу в організації заходу.

Фотозвіт з заходу:

Відео: