Мер привітав золотих медалістів шкіл Дніпра

В День молоді провели традиційне свято для випускників «Золота надія». Цьогоріч — задля безпеки — володарів золотих медалей за відмінне навчання запросили на одну зі станцій метрополітену. Тут для дітей, батьків і вчителів влаштували святковий вечір — з привітаннями, подарунками та виступами відомих дніпрян. 

«Ми вітаємо наших чудових дітей, які в такий тяжкий час закінчили школу з золотими медалями і набрали максимально можливі бали на тестуванні. Наші діти — це наше майбутнє. Це те, за що воює наша країна. І після Перемоги України саме їм будувати щасливу та справедливу державу. І ми, дорослі, робитимемо все, аби ця війна закінчилася якнайшвидше», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов. 

Загалом цього року у Дніпрі 255 золотих медалістів. Торік із таким успіхом школу закінчили 210 випускників. «Я була в режимі поглибленого навчання, бо це, власне, моє хобі. Тому й не втратила результат», — розповідає випускниця 134-ї школи Анна Кавєріна. Дівчина стала переможницею своєрідної лотереї та виборола для свого навчального закладу інтерактивну дошку. Тепер, після омріяного вступу до вишу, Анна планує завітати до школи, щоб побачити, де саме її встановлять. 

Випускник 141-ї школи Ярослав Павлик так само впевнений, що з дистанційним навчанням є багато можливостей здобути якісні знання: «Варто просто завжди пам’ятати, що ти маєш бути прикладом для однокласників, друзів, і не підводити свого вчителя. Треба бути тим, ким ти є». Хлопець каже, що саме початок повномасштабного вторгнення росії в Україну став для нього своєрідним поштовхом для обрання професії. Тож після навчання він хоче будувати дипломатичну кар’єру і відстоювати інтереси України у міжнародних відносинах.

Відео з заходу:

Фоторепортаж:

dniprorada.gov.ua