Оголошення про проведення консультацій (Webex) з питань поновлення будівництва дніпровського метрополітену

У 2012 році Уряд України отримав кредитне фінансування від Європейського банку реконструкції та розвитку («Банк») на проект продовження підземної лінії метрополітену (4 км із 3 станціями) у місті Дніпро (« Проект» або «Договір»). Проект виконується КП «Дніпровський метрополітен» («Клієнт»).

Оригінальний (первинний) контракт на виконання робіт було припинено, і Клієнт має намір провести новий тендер на проектно-будівельні роботи (Жовта книга FIDIC) для завершення Контракту. Банк розглядає можливість розширення фінансування Проекту.

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o., Польща підтримуватиме Клієнта у проведенні тендеру та виконуватиме функції Інженера FIDIC у майбутньому контракті.

У тісній співпраці з Банком Дніпровський метрополітен проводить ринкові консультації з потенційними підрядниками для розробки оптимальної(их) стратегії(ій) закупівлі та реалізації. Банк організовує та проводить захід. Основна мета заходу – перевірити ризик-апетит ринку в контексті поточної ситуації в Україні та дати можливість компаніям, потенційно зацікавленим в участі в новому тендері, надати відгук і висловити свої побоювання.

Новий тендер регулюватиметься положеннями Політики та правил закупівель ЄБРР (ред., травень 2022 р., https://www.ebrd.com/procurement/project-procurement/policies-guidelines.html).

Зацікавлені підрядники та субпідрядники люб’язно запрошуються взяти участь у заході з ринкових консультацій (Webex), який планується провести наприкінці червня 2024 року.

Усі зацікавлені потенційні підрядники, які бажають взяти участь у заході, повинні повідомити Замовника про свій намір не пізніше 21 червня 2024 року. Відповідно, зареєстрованим потенційним підрядникам будуть надані такі документи, що стосуються теми заходу:

– Короткий опис проекту

– Анкета ринкових консультацій

У рамках підготовки до заходу зацікавленим підрядникам пропонується заповнити та надіслати заповнені анкети Замовнику протягом 5 днів після їх отримання. Ця інформація допоможе Клієнту та Банку визначити проблеми ринку, які будуть використані як основа для коригування стратегій закупівель. Окремі відповіді не будуть розголошуватись під час заходу.

Зацікавлені підрядники, які надали заповнені анкети, будуть проінформовані Замовником про дату, час та посилання на зустріч принаймні за 3 дні до заходу.

dniprorada.gov.ua