Працівники метрополітену долучилися до акції “Дніпро квітучий”

Яблуні, абрикоси, черешні – сьогодні в депо метрополітену працівники висадили цілий фруктовий сад. Загалом – майже два десятки саджанців. Також метрополітенівці попіклувалися про кущі, квіти та дерева, які ростуть на території підприємства вже не один рік.

«Ми висаджуємо кущі, підрізаємо та обкопуємо дерева, видаляємо порость, прибираємо територію. Також зібрали старе листя. Все для того, аби в депо було насправді квітуче подвір’я, а працівники раділи кожному кущику та кожному деревцю», – розповів в. о. начальника служби рухомого складу та капітальних ремонтів КП «Дніпровський метрополітен» Леонід Солярчін.

Інженер з цивільного захисту підприємства Юлія Стемпковська додала: «У всьому світі борються за екологічні права та говорять про збереження природи. В нашому місті теж стараємося дбати про це. Саме тому вирішили долучитися до загальноміської акції “Дніпро квітучий”. Дерева, квіти – це все кисень, наше здоров’я».

Це перший весняний захід у депо, проте не останній – їх планують проводити до кінця квітня чи не щотижня. Саме тому співробітники метро вже підготували клумби до майбутніх висаджувань – на них за кілька тижнів будуть квітнути нарциси.

Департамент Транспорту ДМР