Привітання з Днем незалежності України

Шановні колеги та мешканці міста!

24 серпня є і завжди буде символічним і надзвичайно важливим днем для українців у всьому світі, навіть попри щохвилинне зухвале намагання ворога зламати наш дух та знищити нас фізично. З 2014 року цей день набув ще більшої знаковості, адже волю, свободу і незалежність нам доводиться виборювати зі зброєю в руках.

Сьогодні, коли наша держава продовжує стояти незламно і рухатися вперед, ми, колектив Дніпровського метрополітену, бажаємо кожному з вас, нашим невтомним працівникам, а також всім мешканцям нашого міста, міцного здоров’я, невпинної енергії та нескінченного оптимізму.

Нехай наше об’єднане прагнення до прогресу та розвитку сприяє процвітанню нашої рідної України. Нехай День Незалежності нагадує нам про нашу силу та гідність, а також про те, що Велика Перемога завжди починається з нашого внутрішнього переконання.

Разом ми здатні до великих справ, а наша незалежна країна є доказом цього. Працюймо всі разом, як одна родина, кожен і кожна на своєму місці для наближення цього звитяжного дня!

З Днем Незалежності вас! Тримаймося і перемагаймо, бо ми того варті!

З повагою,
Директор технічний (Головний інженер)

Шевченко Тарас Станіславович