У Дніпрі біля управління метрополітену відкрили табличку з новою назвою вулиці

Дніпро відправив вулицю “Курчатова” до музею, але зберіг табличку зі старою назвою. Замість неї на вулиці з’явилася нова та важлива назва – “128-ї бригади ТрО”. Це унікальна подія, і саме бійці цієї бригади відкрили цю вулицю в урочистій обстановці.

“Це символ гордості та вдячності всіх дніпрян. Вони пам’ятають про тих, хто захищає нашу країну, і ця вулиця – частина цієї пам’яті. Це важливе моральне підкріплення для бійців, бо вони відчувають, що їхню службу пам’ятають і високо цінують”, – зауважив Ігор Мокрицький, боєць 128-ї бригади Територіальної оборони.

Зауважимо, що сам Ігор пішов служити добровольцем у бригаду 26 лютого 2022 року. Він розповів, що ця важлива рішучість прийшла до нього одномоментно.

Така сама рішучість мотивує і інших бійців бригади, зокрема 64-річного Володимира, який є переселенцем з Луганської області. Він привіз свою родину до Дніпра і сам обрав шлях служіння у бригаді Територіальної оборони.

“Моє рішення було однозначним, бо я йшов захищати свою рідну землю. Навіть за своїм віком я міг звільнитись від служби, але у мене є багато справ, і я вирішив, що не можу сидіти в стороні, коли моя країна та моя родина потребують захисту. Мої онуки завжди мене підтримують, надсилають малюнки. Один з них має напис “Слава ЗСУ”, і це мій оберіг, я завжди ношу його з собою”, – сказав Володимир, боєць 128-ї бригади Територіальної оборони.

Табличку з новою назвою вулиці передали КП “Дніпровський метрополітен”, і незабаром її встановлять на будівлі підприємства. Ця подія отримала підтримку не лише серед бійців, але й серед працівників метрополітену.

“Дуже важливо, щоб вулиці називали на честь героїв, які захищають нашу країну. У нашому підприємстві є працівники, у яких родичі служать у лавах 128-ї бригади Територіальної оборони”, – підкреслив Тарас Шевченко, технічний директор КП “Дніпровський метрополітен”.

Серед працівників метрополітену є і ті, чий сім’ї служать на передовій. В’ячеслав, який є охоронцем на підприємстві, розповів, що його сини служать у 128-й бригаді Територіальної оборони і їм дуже приємно було дізнатися про перейменування вулиці.

“Це дуже приємно, що саме цю вулицю перейменували. Мій син сказав, що він дуже радий та вдячний за це рішення”, – зазначив В’ячеслав.

Велика частина бійців 128-ї бригади Територіальної оборони – це дніпряни, які відправилися на передову відразу з початком вторгнення. Місто та міська влада надають їм підтримку та пам’ять про цих героїв завжди живе у серцях дніпрян.

“Для нас важливо, щоб пам’ять про цих визначних мешканців завжди жила серед наших містян. Тож ми підтримуємо це ініціативу та різні проєкти, що пов’язані з 128-ю бригадою Територіальної оборони”, – заявив Сергій Луденський, в. о. директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради.

128-у бригаду Територіальної оборони було створено з початком війни Російської Федерації проти України. Ця об’єднання бійців пройшло складний шлях і стало частиною історії Дніпра.

“На початку війни я привів свою доньку до одного з волонтерських пунктів і побачив там табличку з написом ‘створюється нова бригада’. І я приєднався до цієї бригади. За півтора роки із зображення ‘створюється нова бригада’ ми дійшли до того, що маємо вулицю на честь 128-ї бригади Територіальної оборони”, – сказав пресофіцер 128-ї бригади Територіальної оборони Олександр Курбатов.

Фото: dniprorada.gov.ua