У Дніпровському метро пройде свято Дня Молоді

Завтра, 11 серпня у Дніпровському метрополітені святкуємо День Молоді разом з Молодіжним центром Дніпра. Впродовж дня на кількох станціях будуть проходити цікаві заходи:

  • о 10:00 на Метробудівників пройде форум “Прагни. Дій. Змінюй”, де серед запрошених спікерів будуть міський голова Борис Філатов, ексрадник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, молодіжний делегат від України до ООН Кирило Демченко та співзасновник проєкту DeepStateUA та мапи deepstatemap.live Роман Погорілий.
  • о 14:00 також на Метробудівників відбудеться Церемонія нагородження «Молодь Дніпра Вражає». Будуть нагороджувати молодих людей, які рік волонтерили, створювали власні винаходи для допомоги військовим та волонтерам, брали участь у розвитку Дніпра та всіляко наближували Перемогу!
  • о 16:00 на станції Металургів відбудеться Stand-up в укритті за участю дніпровських коміків Володимира Моргана, Анастасії Юрьєвої та Влада Бесчастного. Ведучий заходу – Коля Алєксєєнко. Зверніть увагу, що вхід на цей захід відбувається тільки через станції метро «Вокзальна» та «Покровська».

Ну і о 18:00 на Вокзальній великий концерт за участю популярних виконавців: Jerry Heil, KOLABA, Tricky Nicki, Alisa, OKS, Гурт «Назва» та Настя Гонцул.

Побачимось!