У Дніпровському метро відсвяткували День Молоді

У Дніпрі масштабно відзначили День Молоді, події якого відбулося в метрополітені з міркувань безпеки. Організатори підготували багато заходів, які проходили на чотирьох різних станціях підземки. Відвідувачів розважали коміки та українські гурти на фестивалі «SHELTER FEST». Тим, хто віддає перевагу спокійному відпочинку, було запропоновано арт-виставку, участь у молодіжному форумі та квесті.

«Ми створили різноманітні локації, які сподобаються і 10-річним дітям, і старшій молоді. Програма включає стендап-шоу, виставку громадських організацій, арт-виставку, молодіжний форум та квести. День завершиться великим концертом «SHELTER FEST». Ми готували цю подію два місяці, і я впевнений, що кожен знайде тут щось захопливе», – поділився Рафаель Кіжнер, виконувач обов’язків директора КП «Молодіжний центр Дніпра».

Вперше з початку повномасштабної війни в Дніпрі проводять великий молодіжний форум. Головною темою форуму є перспективи молоді в умовах великої війни. Запрошені спікери обговорюють, як знаходити внутрішню силу подолати життєві виклики та залишатися вірними собі та своїм ідеалам. Розповісти також і про свій життєвий досвід запросили шістьох різних політичних і громадських діячів з усієї країни. Серед них був міський голова Дніпра Борис Філатов.

На фестивалі «SHELTER FEST» виступили Jerry Heil, KOLABA, Tricky Nicki, Alisa, OKS, Гурт «Назва» та Настя Гонцул. Гонорари артистів були оплачені за рахунок партнерських внесків, а не міського бюджету. Дар’я Біла, директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР, підкреслила важливість цього підходу в умовах повномасштабної війни: «Це перше таке масштабне святкування Дня Молоді в Дніпрі. Велику частину коштів вдалося зібрати завдяки партнерським внескам, що допомогло ефективно використати ресурси під час непростих умов. Раді, що громадські організації приєднались до організації заходу та допомогли запрошенням відомих виконавців на свято».

Фотозвіт: