У Дніпровському метрополітені капітально ремонтують вагони

Вагони Дніпровського метро були були побудовані у 1995 році і не дивлячись на досить великий вік більшість рухомого складу знаходиться у належному технічному стані. Все це завдяки постійним плановим ремонтам вагонів, які проводяться у ремонтному цеху на території електродепо метрополітену.

Саме зараз ремонтується один з вагонів: замінюються несправні елементи у тому числі в салоні вагону, наноситься антикорозійне покриття, відновлюється лакове покриття, замінюються перемички вікон, виконується латковий ремонт кузова.

«Такі роботи ми розпочинаємо якщо вагон вже набрав пробіг у 500 тис. кілометрів. Ремонт цього вагона триватиме до кінця листопада 2022 року», – зазначив старший майстер КП «Дніпровський метрополітен» ДМР Олег Петрашак.

Головний інженер КП Дніпровський метрополітен Тарас Шевченко зі свого боку додає: «Крім цього, ми проводимо капітальні ремонти механічного, електричного та пневматичного обладнання – усе згідно із планами на цей рік. Тобто попри повномасштабну війну ці плани ми не відклали, бо роботи важливі задля комфортного та безпечного перевезення містян. Звичайно, що є затримки з поставками деталей для ремонту і трохи графік наш зсунувся, але всі ці питання вирішуємо. Після закінчення ремонтних робіт ми передаємо вагони на випробовування і якщо вагон успішно його проходить, далі вводимо в експлуатацію. До кінця цього року ми плануємо запустити на лінію два відремонтованих вагони. А загалом за рік ми відремонтуємо чотири вагони і почнемо ремонт ще одного, який вже закінчимо наступного року»

Галерея:

Фото: dniprorada.gov.ua