У метрополітені продовжується підготовка майбутніх машиністів електропоїздів. Навчальний процес поєднує теоретичні заняття, практичні тренування та роботу під керівництвом досвідчених наставників.
Безпека руху та професійна підготовка персоналу залишаються одними з головних пріоритетів КП «Дніпровський метрополітен». Як зазначає викладач, ревізор з безпеки руху Покровський Олександр Сергійович, майбутні машиністи електропоїздів повинні не лише досконало знати технічну частину, а й уміти швидко та правильно діяти в будь-якій ситуації. Саме тому навчання поєднує теоретичні знання та практичні навички.

Під час навчання слухачі вивчають будову рухомого складу, принципи роботи електричного та механічного обладнання, системи управління та безпеки поїздів. Значну увагу приділяють правилам технічної експлуатації, сигналізації, охороні праці та пожежній безпеці, та діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій.


Професія машиніста потребує високої концентрації, відповідальності та постійного вдосконалення знань. Саме тому навчання проходить у кілька етапів, а після завершення курсу слухачі складають іспити.
Підготовка нових фахівців дозволяє забезпечувати стабільну та безпечну роботу Дніпровського метрополітену, який щодня перевозить тисячі пасажирів міста.
Технічна школа