У метрополітені пройшла творча зустріч з видатною українською акторкою Адою Роговцевою

У Дніпрі відбулася творча зустріч з видатною українською акторкою театру і кіно, Адою Роговцевою, де обговорювали питання “зросійщення”, української ідентичності та свідомості. Ця подія відбулася на станції метро “Вокзальна” з міркувань безпеки. Серед учасників заходу були як молоді, так і старшого покоління.

По закінченні вищезазначеної події до Ади Миколаївни приєднались Артем та Владислав, які є курсантами другого курсу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Артему 17 років, Владиславу – 19.

“Ми були запрошені із радістю зголосилися взяти участь. Сподіваємося, що дізнаємось багато цікавого і познайомимося з такою видатною особистістю”, – висловив свою думку Артем.

“Щодо творчості Ади Роговцевої, я ще не дуже ознайомлений, але мої батьки знають її добре. Проте вона – видатна історична постать з цікавим творчим та життєвим шляхом. Тому ми сьогодні тут, щоб не пропустити шансу познайомитися з нею”, – додав Владислав.

Пані Людмила, натомість, добре ознайомлена з творчістю Ади Роговцевої і переглянула багато її фільмів. Вона вважає Аду Миколаївну однією з найкращих українських акторок.

“Я дуже поважаю її, вона для мене моральний авторитет. Я прийшла сюди, щоб почути її думки, можливо, отримати поради. Адже вона – не лише чудова акторка, але і активний волонтер та громадський діяч. Вона для мене джерело мотивації не розслаблятися та завжди йти вперед”, – поділилася пані Людмила.

Візит Ади Роговцевої до Дніпра був організований до Дня української писемності та мови. Ця ініціатива належала активній молоді міста.

“Саме молодь обрала особу, яку б вони хотіли послухати. Вони ініціювали та організували цю подію. Початково ми розраховували на 300 гостей, але насправді прийшло набагато більше”, – пояснив Сергій Луденський, виконувач обов’язків директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради.

Фотогалерея:

Фото: Прес-Центр Дніпровської міської ради