Як у Дніпрі пройшов день місцевого самоврядування

У Дніпрі під час святкування Дня місцевого самоврядування молодь мала можливість взяти участь у керуванні містом. Ще з самого ранку 15 молодих людей завітали до департаментів та управлінь міської ради, бажаючи пізнати робочий день посадовців та їхні обов’язки. Тематика цьогорічного Дня місцевого самоврядування була присвячена темі “Наближення Перемоги”. Кожен куратор детально ознайомив свого стажера із різноманітними аспектами допомоги армії, турботи про людей із тимчасово окупованих територій, а також із питаннями зв’язаними з турботою про тварин.

Сьогодні в.о. голови студентської ради Українського державного університету науки і технологій, Владислава Гунько, провів один робочий день у департаменті транспорту та транспортної інфраструктури. «Я відвідав трамвайне депо та метрополітен. Така діяльність пов’язана з моєю майбутньою професією, і це було дуже захоплююче. В цей день я зрозумів, що хочу ще більше вдаватися у цю сферу та працювати в ній», – розповів Владислав. Подібний день активно проводиться у міській раді вже з 2017 року.

«Це особливий день, коли молодь міста має змогу випробувати себе в будь-якій професії у міській раді. Ми також плануємо запровадити стажування, щоб молодь могла ознайомитися із роботою у мерії та можливістю подальшого працевлаштування. Сьогодні ми маємо понад 40 осіб, які після подібного стажування змогли отримати роботу у міській раді», – сказав в.о. директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР, Сергій Луденський.

Завершальним етапом “робочого дня” стажери провели у сесійній залі міськради, де спілкувалися із секретарем Дніпровської міської ради, Олександром Санжарою. “Ми усвідомлюємо важливість ознайомлення наших студентів із складністю системи управління та обов’язками виконавчих органів. Також ми працюємо над можливістю пошуку роботи, оскільки деяких з вас можна запросити на стажування, а потім і на роботу”, – підкреслив Олександр Санжара.

Сьогодні також було визначено 50 отримувачів стипендії міського голови серед активної молоді, яка носить ім’я Олександра Поля. Студенти, школярі та представники громадських організацій отримають відповідно 14 тисяч гривень та 10 тисяч гривень.

dniprorada.gov.ua