ЯК ЗВУЧИТЬ ДНІПРО: культурний захід у метро

На станції метро “Вокзальна” 6 квітня відбувся захід, що демонстрував унікальність міста через музику та звуки цікавих локацій та визначних особистостей. Івент, організований спільно Євгеном Синельниковим та Наталією Синельниковою, привернув увагу численних гостей.

Програма заходу була насиченою та різноманітною. Гості мали змогу насолодитися грою на open piano з Олександром Нємцевим та читанням віршів з драбини з Олександром Шакіровим. Концерт місцевих гуртів “Monotonne”, “Iiteration” та “maxandruh” вразив присутніх своїм виконанням.

Окремою частиною заходу стали розмовні панелі про створення проєкту “Як звучить світ. Україна” та місцеві ініціативи, також представники Центру сучасної культури у Дніпрі, ГО Shift, лейблу електронної музики Dnipropop та інших місцевих ініціатив ділилися своїми ідеями та планами.

Виступ кантрі-ковбоя Макса Параграфа та гурту “Каднай” залишили приємні враження від музичного наповнення заходу. Завершилася програма вечіркою з МС Брехунцем.

Всіх гостей радувала можливість безкоштовного відвідання заходу за умови попередньої реєстрації. Організатори Наталія Синельникова, Євген Синельников та Євген Філатов доклали багато зусиль для того, щоб захід пройшов яскраво та запам’ятався усім учасникам.

До вашої уваги фотозвіт з заходу:

Також дивіться сюжет видання “Наше Місто”: